Smaller Default Larger

To tylko maska

"To tylko maska” bardzo szybko zmieni się w „To tylko szczepionka”.


W mniej niż 5 miesięcy pokazali, jak łatwo przerażeni ludzie przystosowują się do ograniczeń stylu życia, które NIE mają przesłanek naukowych. Zaszczepili strach jako zasadę rządzącą w większości populacji. Ale obywatele nie boją się ludzi u władzy, którzy są odpowiedzialni za odebranie im wolności i środków do życia. Zamiast tego boją się swoich sąsiadów, rodziny, kontaktu z ludźmi i powietrza, którym oddychają. Wywołali histerię.

W mniej niż 5 miesięcy podyktowali, które wydarzenia są dopuszczalne, w których możemy uczestniczyć, a które nie. Gwałtowne zamieszki są dopuszczalne i zachęcane, podczas gdy rodzinne spotkania i uroczystości religijne są niedozwolone. Stanie na linii tężni jest „zagrożeniem bezpieczeństwa”, ale ustawianie się w kolejce w dużych sklepach już nie.

W mniej niż 5 miesięcy zamknięto szkoły i trwale „zrestrukturyzowali” edukację, posuwając się naprzód pod pozorem „bezpieczeństwa publicznego”.
Bardzo szybko przekonali ludzi, aby uwierzyli, że społeczeństwo bezgotówkowe to coś dobrego w imię sponsorowanego przez nich wirusa. Czy nadal myślisz „To tylko maska”? Poczekaj, aż dowiesz się, że nie możesz wejść do sklepu bez dowodu posiadania szczepionki Covid-19.
W mniej niż 5 miesięcy "nasze rządy" zredukowały wolnych ludzi do niewolników tego samego systemu, który ich uciska. Osoby noszące maski „dla większego dobra” jako pierwsze zapiszą się na nową szczepionkę, która będzie miała zerowe długoterminowe testy bezpieczeństwa. Co bardziej niepokojące, to ta szczepionka będzie stosowana przez nasz rząd jako standardowy czynnik decydujący czy nasze życie pójdzie naprzód. Czy nadal myślisz „To tylko maska”?

Poczekaj, aż nie będziesz mógł wyjść do miejsc publicznych, podróżować, robić zakupy lub udaj się do lekarza bez dowodu, że nie jesteś „ryzykiem” dla innych.
Zdajesz sobie sprawę, że z powodzeniem podyktowali nam, kiedy wolno nam przebywać na zewnątrz, dokąd możemy się udać i jak będą uczyć się nasze dzieci  za mniej niż 5 miesięcy. Większość ludności ślepo podąża za swoimi nielegalnymi nakazami, a wszystko to dlatego, że im się to nakazuje. Powtórzą to zachowanie ze szczepionką przeciwko sponsorowanemu przez rząd „wirusowi”.

Bill Gates forsuje szczepionki i globalną depopulację i dogodnie jest właścicielem 15% WHO (Światowej Organizacji Zdrowia). Tak, WHO to biznes. Który jest również własnością George'a Sorosa i Rockerfellers. Nie znasz ich? 

Zbadaj to.

(Już sama ta informacja powinna spowodować skurcz żołądka).

Gates, Soros, Bloomberg i inni „darczyńcy” WHO

 

c775165a9bc4209f7c8f22e87a83b704.png
0145948
Dzisiaj
Wczoraj
Tydzień
Zeszły tydzień
Miesiąc
Zeszły miesiąc
Od początku
125
195
530
144066
4657
7108
145948

Your IP: 3.92.91.54
24-07-2024 04:47

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.